Dnia 22 lutego w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej zorganizowaliśmy coroczną imprezę "Pokaż swój talent". Wzięli w niej udział liczni uczniowie naszej placówki prezentując swoje różnorodne uzdolnienia. Dzieci śpiewały piosenki, grały na gitarach, deklamowały wiersze, tańczyły i przedstawiały scenki kabaretowe. Oprócz tych prezentacji podsumowaliśmy I semestr roku szkolnego -  wzorowym uczniom wręczono dyplomy za najlepsze wyniki w nauce (ich rodzice otrzymali listy gratulacyjne) a tym uczniom, którzy nie opuścili ani jednej godziny lekcyjnej wręczono dyplomy za stuprocentową frekwencję. Uhonorowano także najlepszego czytelnika szkoły, rostrzygnięto plebiscyt na najlepszego kolegę i najlepszą koleżankę oraz przekazano "Sowę" klasie VI a, która osiągnęła najlepsze wyniki w nauce. Uczniowie pierwszych klas natomiast wręczyli kwiaty dla sponsorów naszej szkoły.
Oto laureaci.
Wzorowi uczniowie: Hubert Metera, Anna Krysztoforska, Kinga Wylangowska, Roksana Kaszewska, Liwia Żuchowska, Kornelia Delik i Marta Miraszewska.
Uczniowie, którzy nie opuścili ani jednej godziny lekcyjnej: Dawid Kowalski, Dominik Łęcki, Agata Nalińska, Nicola Stadnik, Michał Witkowski, Wiktoria Wilmańska, Gracjan Tomaszewski, Oliwia Stadnik, Przemysław Zarębski.
Najlepszy kolega i najlepsza koleżanka: Bartosz Drabik i Klaudia Seehaber.

"Pokaż swój talent" - reżyserowali nauczyciele A.Siwka i M.Kowalczyk.

Zdjęcia z imprezy - kliknij tutaj.